Vacuum cleaner 7.2V HHVC-D7.2BK HEINNER
In Stock
ID: 130131
Product Code: HHVC-D7.2BK
Barcode 5949494020062
Leasing
Image
Delivery options
 Imagem    ImagemImagem
Specification
Power, W: 70
Tank capacity, l: 0.5
Cordless vacuum cleaner: Yes
Type of cleaning: Dry cleaning
Description
Heinner HHVC-D7.2BK Handheld Vacuum Cleaner, 7.2V lithium battery, suction power: 5Kpa, power: 70W, LED indicator, dust bin capacity: 0.05L, runtime: 12 min, charging time: 3 hours, USB adapter, accessories: 2-in-1 brush, black
Specification
Vacuum cleaner typeHandheld
SurfaceMultisurfaces
Tube materialPlastic
Vacuuming typeHandheld
BatteryYes
Power70W
AccessoriesPerie 2 in 1